Tym razem wyjazd.

• autor: ultras061999, 2015-10-01 07:02

W VIII kolejce przyjdzie się nam zmierzyć na wyjeździe z rezerwami Chomentowa z tamtejszym Hubertusem. Obecnie ekipa z Chomentowa zajmuje 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 7 pkt, Nasz team jest na 5 pozycji w tabeli i będziemy chcieli zdobyć trzy punkty w tym spotkaniu. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 15:00. Zapraszamy !!!

autor: ~re 2015-10-06 15:15:56

avatar no i po plecach :D

autor: ~zielony 2015-10-06 19:05:36

avatar tak wyszło następnym razem bedzie lepiej, mamy mlody sklad za jakies 3 lata to zaowocuje