Co Słychać u Vice-lidera ??

• autor: ultras061999, 2015-01-07 10:52

Bodaj najwcześniej ze wszystkich A-klasowych zespołów, przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie drużyna wicelidera grupy II – TKKF Grójec. Podopieczni trenera Mariusza Kotańskiego mają w planach rozegranie co najmniej siedmiu sparingów. Wszystko po to, żeby skutecznie walczyć o awans do Campeon.pl Ligi Okręgowej.

Czytaj wiece j>>>

W ligowej tabeli TKKF Grójec jest drugi, ale ma dokładnie tyle samo punktów co lider – GKS Jedlińsk. Warto przy tym przypomnieć, że grójczanie są absolutnym beniaminkiem A-klasy i jeśli jesienią płacili fryzowe, to aż strach się bać, jak będą prezentować się wiosną. A zupełnie serio, rywalizacja o awans zapowiada się niezwykle interesująco.

Przygotowania do wiosny, TKKF rozpocznie już w środę 7 stycznia. Pierwszy trening odbędzie się na boisku ze sztuczną trawą o godz. 19.30, a zatem zajęcia odbywać się będą również przy sztucznym oświetleniu.

PLAN SPARINGÓW TKKF GRÓJEC
31 stycznia
 - Unia Skierniewice
7 lutego - Mogielanka Mogielnica
14 lutego - LKS Promna
21 lutego - Kosa Konstancin
28 lutego - Legion Głowaczów
7 marca - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
14 marca - Iskra Gózd
Wszystkie mecze rozegrane zostaną w Grójcu.

LKS Chomentów - KS Jastrząb