Kolejna Porażka !

• autor: ultras061999, 2014-06-09 19:04

Zieloni nie zdołali zdobyć w niedzielnym meczu z Megawatem choćby nawet 1 pkt i ulegli gościom ze Świeżych Górnych 1-2. Bramkę dla Ks-u zdobył Figarski Mateusz, ta porażka boli bo mogliśmy ten mecz wygrać ale trzeba grać do końca.. Sytuacja w tabeli staje sie coraz bardziej napięta i wszystko wskazuje na to że będziemy grali w następnym sezonie w B klasie.. Ale póki piłka w grze ...

autor: bogaci 2014-06-20 20:01:32

Profil bogaci w Futbolowo UWAGA !!! Teraz specjalny bonus na MŚ 800 PLN za DARMO !!!Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 800 PLN NA MISTRZOSTWA ŚWIATA > bet50pln.blogspot.com

autor: ~WKS Ruda 2014-07-01 12:39:31

avatar Ruda Wielka czeka na gości z Jastrzebia. ;)

autor: ~Kibic 1999 2014-07-02 10:35:16

avatar Czekajcie z pewnoscia zawitamy :) tylko zebyscie wy do nas zawitali :)

Centrum Radom-KS Jastrząb 17.04.2013